• Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna
Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna

Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Ascentet
Orzecznictwo: CE FDA
Numer modelu: OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: $0.0029-$0.0057/ Piece
Szczegóły pakowania: Standardowe pudełko kartonowe lub drewniana skrzynia
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: Wystarczająca ilość towaru
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Waciki bawełniane Funkcja: Dobra miękkość
Materiał: 100% BAWEŁNA kolor: Biały, opcjonalny
Funkcjonować: Czyszczenie makijażu Stosowanie: codzienny użytek
High Light:

drewniane waciki bawełniane

,

waciki chirurgiczne

opis produktu

Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna

 

Szerokie zastosowania

 

Cotton swabs always used to remove extra eyeliner ,eyebrow,eyeshadow and makeup as a makeup remover cleansing brush of eye.Play a important role on makeup removing . Waciki zawsze służą do usuwania dodatkowego eyelinera, brwi, cieni do powiek i makijażu jako pędzel do demakijażu. Odgrywają ważną rolę w usuwaniu makijażu. Safe and clean make you take it easy to clean the dirty and dust.Also can be applied for cleaning machine like the lens of camera and VCR heads. Bezpieczne i czyste ułatwiają czyszczenie brudu i kurzu. Można go również stosować do czyszczenia maszyny, takiej jak obiektyw kamery i głowice magnetowidu.


Aplikator w sztyfcie

 

Wooden handle, is long enough to reach the small space, very convenient to use. Drewniany uchwyt, jest wystarczająco długi, aby dotrzeć do małej przestrzeni, bardzo wygodny w użyciu. Compacted cotton stick with less lint than regular cotton swabs, can work well for both cleaning and smearing.Suitable for sensitive skin use. Zwarty bawełniany sztyft z mniej kłaczków niż zwykłe waciki bawełniane, może dobrze pracować zarówno do czyszczenia, jak i rozmazywania. Nadaje się do wrażliwej skóry.


Wielofunkcyjne zastosowanie

 

Special specification for cosmetic application and much more,can used for industrial applications, mirror wound care, precision cleaning and homeuse. Specjalna specyfikacja do zastosowań kosmetycznych i wiele innych, może być stosowana w zastosowaniach przemysłowych, do lustrzanej pielęgnacji ran, precyzyjnego czyszczenia i użytku domowego. Good applicators for baby to smear and clean skin and ears ,confortable and safe.Bag package is clean and portable to carry on your bag or on medicine chest in home use. Dobre aplikatory do mazania i czyszczenia skóry i uszu, wygodne i bezpieczne. Torba jest czysta i przenośna do noszenia na torbie lub na apteczce w domu.


Czyszczenie patyczków bawełnianych z drewnianą rączką do nakładania pistoletu do makijażu olejowego, pędzel do cieni do powiek i narzędzie do usuwania cieni do powiek, pączki do cięcia niemowląt i akcesoriów domowych.

 

Stosowany do zestawu do czyszczenia uszu, wacików artystycznych, wacików do czyszczenia, wacików do uszu, czyszczenia nauszników, wyjątkowo długich wacików bawełnianych, wyjątkowo długich wacików, worków do czyszczenia pistoletu z akcesoriami, maty do czyszczenia pistoletu, maty pistoletowej do czyszczenia pistoletu, maty pistoletowej q, waciki do czyszczenia pistoletów bawełniane, zrób patyczki, jednorazowy aplikator do cieni do powiek.

 

Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna 0

Typy produktów

Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna 1

Funkcje produktu

Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna 2

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Dobra miękkość Wacik medyczny 100% bawełna czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.